برنامه نویسی تخصص ماست

تبلیغات اختصاصی هنر ماست

مشاوره ی ویژه وظیفه و خدمت ماست

مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا فعالیت حرفه ای خود را از سال 91 در زمینه های تولید نرم افزارهای حسابداری مدیریتی،طراحی اپلیکیشن های حرفه ای اندروید و ios ، طراحی وبسایت های حرفه ای و ساده،مدیریت و مشاوره ی تبلیغاتی فضای مجازی بخصوص اینستاگرام،گوگل،تلگرام و... با جوانترین و بهترین مهندسان برنامه نویسی شروع کرده است،و در این مدت توانسته است از تمامی ایران اعتمادو رضایت مشتریانش را به بهترین شیوه ممکن جلب کند،مجتمع فنی مهندسی و برنامه نویسی مروا در تمامی ایران شناخته شده زیرا برای هر شغل یک نرم افزار حسابداری مدیریتی اختصاصی مربوط به آن شغل را طراحی و تولید کرده و اینکه مجتمع قابلیت سفارشی سازی نرم افزار ها را نیز با کمترین قیمت از مشتریان خود میپذیرد،و همچنین مجتمع مروا در سه شهر از شهرهای ایران اراک،سنندج،مریئان و به زودی در بانه و کردستان عراق شعبه دارد.

 

همچنین مجتمع حسابداری و برنامه نویسی مروا در زمینه های اندروید نیز بسیار حرفه ای کار میکند و به بهترین شیوه میتوانندکارهای مشتریان را از اپلیکیشن های ساده تا اپلیکیشن های حرفه ای و سه بعدی انجام دهند.

 

مجتمع مُروا در زمینه ی تبلیغات مانند طراحی اختصاصی لوگو،طراحی پوستر،طراحی تیزرهای ویژه و... رتبه ی اول را در بین رقبای خود در غرب کشور را دارد.

لازم به ذکر است مجتمع فنی مهندسی مُروا اولین و تنهاترین شرکت ادغام شده ی برنامه نویسی و گرافیک در ایران میباشد

 

و همچنین در زمینه ی طراحی وبسایت های ساده و حرفه ای cms خود را با امنت ترین و پر سرعت ترین سایتها به تمامی مشتریان خود در ایران ثابت کرده است.

 

*مروا مسیری رو به  دنیایی مدرن